автобус

 

Збираєтеся в поїздку та терміново потрібний квиток? Найшвидший і найдоступніший спосіб — знайти термінал самообслуговування Приватбанку, який часто опиняється у кроковій доступності. Як замовити квиток, чи потрібно його обмінювати, чи інші питання розглянемо докладніше.

Оформлення квитка в терміналі та попереднє замовлення

Содержание [Скрыть]

Купівля квитків на поїзд і автобус відноситься до популярних операцій, відповідно шукаємо на головному екрані ТСО розділ “Популярні”, а далі – функцію “Купити квитки” → “Квитки на автобус” в рубриці “Квитки на транспорт”. Далі слід бути дуже уважними та пам’ятати, кому, коли і куди треба їхати.

Перше, що задається пошуком, – пункти прибуття та відправлення.

Выбор пункта отправления и прибытия при покупке билетов

Є заданий перелік цих пунктів. Автостанція не потрапляє до нього з двох причин: або банк з нею не має договору, або немає жодних рейсів у поточний день. Вибравши станції, переходимо до призначення дати відправлення та рейсу. Далі вказується тип квитка. Він може бути пасажирським, дитячим та оформлятися окремо на багаж. Як і для залізничних проїзних документів, для автобусного квитка також слід зазначити прізвище та ім’я покупця, його паспортні дані та контактний номер.

Выбор необходимого рейса при покупке билета через терминал

Завершальна стадія – оплата готівкою або з допомогою картки, роздруківка квитанції. Квитанція здебільшого і є квитком, тому обмінювати її не потрібно. Але іноді пасажир купує броню, яка підлягає заміні на повноцінний квиток на автостанції незадовго до поїздки. Детальна інформація про те, чи є чек квитком міститься на ньому самому. З нього пасажир дізнається і номер посадкового місця.

Роздруківка квитка на автобус з архіву

Термінал надає можливість роздрукувати квиток повторно або у разі потреби, наприклад, при покупці його по дорозі телефоном гарячої лінії, або при замовленні квитка зі смартфона в мобільному додатку. Якщо ні або не працює домашній принтер, то також доведеться скористатися цією опцією. Тут розрізняють два способи дій: з авторизацією в терміналі та без неї.

Авторизувавшись, покупець отримує доступ до меню Квитки → Архів квитків на автобус → Роздрукувати. Без авторизації відкрито доступ до пункту меню на головному екрані ТСО “Роздрукувати квитанцію”. Пошук потрібного документа йде за його номером (близько 15 цифр), який слід заздалегідь виписати з електронної квитанції при оплаті.

Кому не підійде покупка квитка автобусом через термінал ПриватБанку

Послуга придбання квитка на автобус у терміналі самообслуговування має певні обмеження. Тому деяким категоріям громадян вона не підійде, а саме:

  • пенсіонерам, людям з обмеженими можливостями, студентам, військовим та іншим пільговикам, які бажають скористатися своєю пільгою. До дитячих квитків це не стосується;
  • оптовим покупцям. Чинить обмеження в 10 квитків на разову купівлю;
  • тим, хто хоче вибрати місце в автобусі. Така функція не передбачена: місце визначається автоматично;
  • охочим заощадити на банківській комісії. Не завжди послуга надається безкоштовно, оскільки це залежить від умов договору між банком та перевізником. Максимальний розмір комісії – 10 гривень.

Можливість придбання документів на проїзд багатьма каналами служить тому, щоб забути раз і назавжди про черги та поїздки на вокзали. Для вирішення цього питання широка мережа терміналів самообслуговування Приватбанку співслужить добру службу.

Покупка билетов через терминал

Альтернативним способом покупки квитка може стати покупка квитка через смартфон. Для цього необхідно скачати мобільний додаток Приват 24 на свій телефон, після чого послугою можна буде користуватися не виходячи з дому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *