privatbank

 

Приват Банк є найбільшим національним банком України, обслуговує понад 51% населення країни. Відділення ПриваБанку розміщені по всій території України, їх можна зустріти не лише у містах, а й у районних центрах, селищах міського типу та навіть селах. ПриватБанк є системно важливим для України, у ньому зосереджено третину всієї банківської системи країни. Відділення ПриватБанку розміщені і за кордоном, представництва є в Латвії, Португалії, Італії, Грузії, Кіпрі, Пекіні та інших країнах.

Історія створення та розвитку Приват Банку

Банк був заснований у 1992 році і був однією з перших приватних фінансових установ. Надійність банку у найважчих періодах дозволила залучити до себе значну кількість клієнтів. Цьому сприяла і фінансова політика, завдяки якій люди почали довіряти збереження своїх заощаджень «Привату». Також потекли доходи від укладання контрактів із приватними та державними організаціями з обслуговування працівників через «ПриватБанк». Політика була спрямована і на залучення пенсіонерів, для яких переведення пенсії до цього банку було вигідним.

Завдяки різнобічному залученню клієнтів, різноманітним акціям та програмам, а також надійності фінансової установи, вона стала настільки популярною, що на початок 2016 року налічувало понад 2500 відділень ПриватБанку по всій території країни. Щодо банкоматів, то скористатися ними можна в будь-якому торговому центрі, а термінали розміщені практично в кожному магазині. Наприкінці грудня 2016 року Кабінет Міністрів ухвалив рішення про націоналізацію Приват Банку. Такому кроку передували деякі труднощі, які спіткали фінансового гіганта України.

Робота відділень «Приват Банку»

Вдаватися в подробиці про банківські негаразди ми не будемо. Скажімо лише, що установа гідно трималася і до кінця наповнювала банкомати готівкою. Такий поворот подій шокував усіх, але власники «Привату» гідно витримали удар, не стали ставити ціпки в колеса державі, адже вони чітко розуміли, що від цих усобиць постраждають прості вкладники, є народ. Після зміни керівництва у самих відділеннях ПриватБанку нічого не змінилося, всі співробітники залишилися на своїх робочих місцях.

Існували незначні труднощі за розрахунками юридичних осіб, а також протягом тижня люди не могли зняти свої гроші ні у відділеннях, ні в банкоматах. Поступово перехід влади закінчився, він пройшов максимально безболісно для клієнтів «Приват Банку». Варто сказати, що акції такої величезної фінансової установи з представництвами за кордоном були продані Кабінету Міністрів за 1 грн. Дехто каже, що це чистої води «віджим» за новим, а інші вірять у те, що «Приват Банк» міг упасти, якби його не врятував Кабінет Міністрів України.

Після націоналізації у специфіці роботи відділень стали виникати непередбачувані проблеми. Зокрема це стосується частого зависання програмного забезпечення. Збираються черги через повільну роботу програм, що створює масу незручностей клієнтам. Усі передові технології, які використовували «Приват Банк» до націоналізації, залишилися. Це онлайн-сервіс Приват24, одноразові СМС паролі, прив’язка телефонів клієнтів. В іншому ж, практично за рік існування, інноваційних змін у цьому банку не було помічено.

У відділеннях завжди можна оформити кредит, замовити кредитну картку або отримати кредит готівкою, оформити страховку або дізнатися що таке статус контроль та кредитна історія, отримати безкоштовну консультацію менеджера фінансової установи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *