картинка штраф

 

Финансовая ситуация может измениться в любой момент. Никто не застрахован от того, что уже завтра будет нечем заплатить за кредит. Банк, выдавая денежные средства, преследует цель получить прибыль в виде процентов.Фінансова ситуація може змінитися будь-якої миті. Ніхто не застрахований від того, що вже завтра не буде чим заплатити за кредит. Банк, видаючи кошти, має на меті отримати прибуток у вигляді відсотків.

Якщо графік погашення порушується, ПриватБанк має право накласти на боржника штраф, а іноді й пеню, якщо такі умови прописані у кредитному договорі. Щоб мати уявлення, з якими труднощами доведеться мати справу, якщо прострочити виплату, пропонуємо уважно прочитати цю статтю.

Просрочен платеж по кредитной картеПрострочено платіж за кредитною карткою

Содержание

Такая ситуация случается чаще всего. Даже надежный плательщик, платежеспособный клиент может стать заложником обстоятельств, когда долг поТака ситуація трапляється найчастіше. Навіть надійний платник, платоспроможний клієнт може стати заручником обставин, коли борг по кредитці не погашено, як цього вимагає умови договору. Приватбанк не може вникати в особисті справи кожного клієнта. Тому ставлення до всіх боржників однакове. У разі прострочення вже наступного дня позичальник стає боржником, на який накладаються штрафні санкції. Крім штрафу, можливе нарахування пені, яку також доведеться погашати.

За формування заборгованості відповідальність несе виключно позичальник. Підписуючи договір, він погоджується з усіма умовами документа, де прописано, що гроші мають надходити на рахунок вчасно відповідно до графіка, що додається. Якщо прострочення разове, штрафів можна уникнути. Для цього необхідно протягом місяця від дати простроченого платежу погасити кредит повністю. Інакше «Приватбанк» має право зажадати, заборгованість із позичальника через суд, а погасити борг і сплатити штраф можна будь-яким зручним випадком:

  1. У будь-якому відділенні «Приватбанку» через касу.
  2. Віддалено в особистому кабінеті «Приват24».
  3. За допомогою оператора служби підтримки (телефоном).
  4. Використовуючи термінал самообслуговування клієнтів.

Надаючи таку кількість можливостей, «Приватбанк» має право стверджувати, що прострочення завжди пов’язане з небажанням платити за кредитом. І з юридичної точки зору банк абсолютно правий, і тому може впливати на боржника через суд. При цьому борг повинен буде погасити тіло кредиту з відсотками та штрафи з пенями.

не погасил кредит и грустит

Розмір штрафу за прострочення кредиту в «Приватбанку»

Уже на следующий день после последней даты внесения средств на счет «Приватбанк» начнет насчитывать штрафные санкции. Большинство карт имеет льготный период. Поэтому первый «штрафной» день – следующий за последним днем «бесплатного» периода пользования кредитными средствами. При этом за каждые сутки просрочки штраф составит 1% от остатка задолженности.Вже наступного дня після останньої дати внесення коштів на рахунок Приватбанку почне нараховувати штрафні санкції. Більшість карток має пільговий період. Тому перший «штрафний» день – наступний за останнім днем ​​«безкоштовного» періоду користування кредитними засобами. При цьому за кожну добу прострочення штраф становитиме 1% від залишку заборгованості.

Деякі помилково вважають, що це небагато. Один відсоток на день – це понад 360% річних. Наздогнати за зростаючим боргом важко. До цієї суми необхідно додати пеню в розмірі 50 гривень. У випадку із споживчим кредитом або іпотекою розмір та порядок нарахування штрафних санкцій дивіться у договорі, де має бути чітко прописано, скільки доведеться заплатити за кожен день прострочення. І заплатити необхідно якнайшвидше, щоб сума боргу не стала занадто великою.

Що буде, якщо не платити за кредитом “Приватбанку”?

Зажадати борги із позичальника банк може двома способами: через суд, передавши справу колекторам. Але перед цим фінансова організація намагатиметься вирішити проблему без залучення сторонніх посадових осіб. До санкцій, що застосовуються до боржників, що проштрафилися, відносяться такі:

  1. Крім штрафу до боргу буде додано пеню, якщо така умова міститься у договорі кредитування.
  2. Заборона на виїзд за межі України. Боржники потрапляють до спеціального реєстру, який передається прикордонній службі.
  3. У кредитну історію вноситься відповідна відмітка про те, що громадянин є несумлінним позичальником, що заважатиме при оформленні наступної позички.

Коли справа доходить до суду, ситуація розвивається в такий спосіб. Суддя приймає сторону банку. Повернути тіло кредиту доведеться у повному обсязі. Судова практика показує, що «списати» штраф також практично неможливий. Єдине поблажка, на яке може піти суд – скасувати пеню, якщо на те будуть достатні підстави.

Як банк відшкодовує збитки?

З дня подання позовної заяви нарахування штрафів, відсотків, пені припиняється. Сума боргу стає фіксованою. Суддя ретельно вивчає умови кредитного договору та надані чеки та квитанції про оплати, зроблені раніше. На підставі наданих матеріалів виноситься рішення. Воно може припускати:

  1. Повернення боргу рівними платежами (не більше 50% доходу боржника).
  2. Вилучення майна штрафника з метою його подальшого продажу.

У будь-якому випадку судова ухвала направляється приставам, що ініціюють виконавче діловодство. У насамперед на рахунки боржника накладають арешт. Заставне майно (якщо за договором таке передбачено) вилучають та оцінюють. Його виставляють на відкриті торги і продають за залишковою вартістю. Отримані кошти йдуть погашення заборгованості (позика, відсотки, штрафи, пені).

Як уникнути штрафів за прострочення?

Якщо є привід думати, що платити за кредитом неможливо, необхідно негайно звернутися до відділення «Приватбанку», який видав позику. При собі потрібно мати паспорт, договір кредитування, довідку про доходи (якщо вони стали меншими). Пишеться заява на реструкрутизацію боргу. Приватбанк піде на зустріч і знизить розмір щомісячного платежу. Щоправда, при цьому збільшиться їх кількість. Термін повернення коштів побільшає. Але виплатити кредит буде легше. Це можна зробити, якщо є прострочення за споживчою або іпотечною позикою. Але краще просто вчасно вносити гроші на рахунок.

Іноді клієнти ПриватБанку для погашення заборгованості за кредиткою користуються швидкими позиками на карту ПриватБанку від різних МФО, які пропонують гроші під %. Це досить ризикований спосіб і користуватися ним варто лише в тих випадках, якщо ви впевнені, що зможете погасити такий борг найближчими днями. Інакше ви ризикуєте потрапити в ще більшу кабалу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *