Фрилансер на побережье

 

В умовах пандемії віддалена робота набула особливої ​​популярності. «Приватбанк» відразу відреагував, і запропонував фрілансерам спеціальні умови. І мова не лише про поточний розрахунковий рахунок чи картку. Банк обслуговує самозайнятих громадян України, які працюють вдома комплексно. А отже, вести справи, приймати чи відправляти платежі у будь-якій валюті, платити податки за мультивалютні операції стало простіше та легше. Про всі переваги програми «Приватбанк» фрілансерам читайте далі.

Головна пропозиція та переваги програми

Содержание

Каждый, кто работает дома, может заказать Кожен, хто працює вдома, може замовитикартку класу Gold із доставкою. Автоматично власнику картки стають доступні всі пропозиції “Приватбанку”. Фрілансер отримує можливість безперешкодно співпрацювати як з українськими, так і із закордонними партнерами, незалежно від того, в якій валюті здійснюються взаєморозрахунки. Це може бути гривня, американський долар чи євро. При цьому доступна ціла низка додаткових безкоштовних послуг, а також особистий кабінет «Приват24», в якому можна проводити будь-які фінансові операції з власними та кредитними грошима.

Основні переваги, які отримують фрілансери

Зокрема, на офіційному сайті «Приватбанку» сказано, що кожен фрілансер отримує можливість:

  1. Отримувати та відправляти гроші вітчизняним та закордонним партнерам.
  2. Безкоштовно відкривати валютні рахунки у доларах, євро, гривні, рублях.
  3. Обмінювати (конвертувати) іноземну валюту без банківських комісій.
  4. Отримувати безкоштовні консультації у персонального менеджера.
  5. Користуватися особистим кабінетом «Приват24» (для віддаленого доступу до рахунків та карт), який доступний 24 години на добу.
  6. Проводити фінансові операції телефоном (пересилати гроші, погашати кредити і т.д.).
  7. Звертатися до спеціалізованої служби техпідтримки для фрілансерів за телефоном (073) 900-00-04.

Спілкуватися з персональним менеджером можна і в інтерактивному режимі, наприклад в особистому кабінеті «Приват24» або електронною поштою [email protected].

Як фрілансер почати працювати на законних підставах?

Насамперед необхідно зареєструватися як суб’єкт, що веде комерційну діяльність. По-друге – потрібен розрахунковий рахунок для взаєморозрахунків з контрагентами (замовниками, виконавцями, покупцями, постачальниками тощо.). Вибираючи тип оподаткування, потрібно враховувати особливості та умови майбутньої підприємницької діяльності. Якщо фрілансер працює із закордонними партнерами, має сенс отримати статус ФОП (Підприємця, фізособи). Тоді, наприклад, якщо стати платником єдиного податку третьої групи, то:

  1. Максимальний річний дохід може доходити до 5 млн. грн.
  2. Ставка по єдиному податку становить 5% (для неплатників ПДВ).
  3. Ліміт на кількість найнятих співробітників відсутній.
  4. З’являється можливість надавати послуги нерезидентам України.

На наступному етапі, коли СПД вже зареєстровано, необхідно відкрити розрахунковий рахунок у Приватбанку. Також знадобиться картка, щоб розпоряджатися грошима було простіше та зручніше. Її видасть банк Якщо платежі надходять в іноземній валюті, потрібно кілька рахунків. Один гривневий, інший – валютний. Для цього необхідний паспорт та реєстраційні документи приватного підприємця, яким власне та є фрілансер.

Тарифи для підприємців, які працюють у сфері IT

Для осіб, які ведуть діяльність у Ай-Ті сфері “Приватбанк” розробив спеціальний пакет послуг, який називається “IT-експерт”. При цьому кожен, хто звернувся:

  1. Відкриває особовий рахунок безкоштовно.
  2. Сплачує абонплату всього 50 грн./міс.
  3. Перераховує гроші на особисту картку за 0,35% від суми переказу.
  4. Здійснює відрахування до бюджету без комісій.

Також ви можете оформити корпоративну картку та розпоряджатися бюджетом на власний розсуд. Щоправда користуватися корпоративною валютною карткою та знімати з неї купюри можна лише за межами України. Але якщо фрілансер багато часу проводить за кордоном, це зручно та недорого.

Валютні операції: «Приватбанк» для фрілансерів

Законодавство України (і «Приватбанк» у зокрема) надає можливість підприємцям проводити наступні дії з іноземною валютою:

  1. Продавати долари та євро через Інтернет-банк, конвертуючи таким чином інвалюту у гривню.
  2. Оплачувати товари або виплачувати винагороду за надані послуги.
  3. Поміщати валюту на депозитні рахунки під великі, вигідні відсотки.
  4. Виплачувати відрядження (себе або відрядженим співробітникам).

Перелік можливостей не повний. Повний список доступних операцій наведено у постанові НБУ за номером 200 від 30 травня 2007 року.

Читайте також: “Чи можна додати картку іншого банку до Приват24

Оподаткування приватних підприємців-фрілансерів

Найчастіше люди, які працюють «на фрілансі», обирають третю групу платників єдиного податку. У цьому випадку також доведеться платити ЄСВ. Розмір єдиного податку – 5% обсягу зароблених коштів. Якщо ж ви вирішите стати платником ПДВ, то для самозайнятих ставка становитиме лише 3%. Виплачуються податки щокварталу, пізніше 50 діб після його закінчення. Якщо взаєморозрахунки здійснюються в інвалюті, необхідно перерахувати дохід у гривню за курсом НБУ, який був актуальним у день зарахування коштів на рахунок.

Розібратися в цьому допоможе персональний менеджер, якого закріпить за вами «Приватбанк», як тільки ви підпишете договір на надання банківських послуг. Будь-яка консультація доступна 24 години на добу без вихідних та святкових. Причому допомога надається абсолютно безкоштовно. Вам залишається лише оформити платіжку (заповнити форму на відправку коштів), вказати розрахунковий рахунок і сплатити податки. Тоді ваша діяльність буде абсолютно законною. Вам не доведеться доводити наявність офіційного прибутку для отримання кредиту. Ви навіть зможете придбати власне житло в іпотеку, і жодних довідок про заробітну плату оформляти не потрібно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *