Инкассация в Приватбанке

 

Приватбанк спрощує життя клієнтам, які ведуть власний бізнес. Так, послуга інкасації допомагає зарахувати виторг із торгової точки на рахунок фірми користувача всього за пару хвилин. Така швидкість переказу коштів можлива завдяки широкій мережі терміналів самообслуговування. І не важливо, скільки і де у вас точок продажу по всій країні, гроші, отримані за робочий день, потраплять на вас рахунок швидко та в повному обсязі.

Навіщо бізнесу інкасація за допомогою ПриватБанку?

Содержание

Проблема перевезення, а також зберігання великої кількості готівки залишається актуальною, незважаючи на те, що із захищеністю в нашій країні краще, ніж було у нестабільні 90-ті роки. Проте ризики є завжди. І ПриватБанк готовий допомогти зберегти ваші засоби в безпеці, забезпечивши їх надійну логістику. Весь денний виторг відразу зараховується з цього приводу фірми, зазначений у договорі з банком. Так ви зменшуєте ризики пограбування, каса в магазині буде під додатковим захистом від недоброзичливців. Гроші будуть перебувати в терміналі, або в банківському відділенні, або в інкасаторах.

Як передати виторг з магазину в ПриватБанк?

Будь-яка точка, яка займається продажем товарів, одержані за реалізацію гроші може покласти на рахунок наприкінці зміни такими способами:

  1. Інкасація у будь-який час доби.
  2. Найближчий термінал самообслуговування.
  3. Відділення банку в українських містах.

Також варто підключити послугу «Online-інкасація». З її допомогою виручка миттєво потрапляє на рахунок. Вже за кілька хвилин після того, як відбулася транзакція, можна користуватися своїми грошима в будь-якому куточку країни.

Договір обслуговування торгової точки дає клієнтам такі вигоди:

  • гроші виявляються на рахунку відразу після того, як продавці передали їх інкасатору,
  • на будь-яку кількість пов’язаних торгових точок оформляється один єдиний договір – і більше ніякої бюрократії,
  • торгову виручку можна інкасувати незалежно від часу доби, у будь-які свята, вихідні; вдень чи вночі гроші будуть під захистом банку.

Як підключити інкасацію в ПриватБанку та користуватися нею?

Для початку користування послугою необхідно укласти договір про інкасацію. Наступний крок – це сервіс «Еквайрінг». Він дозволить встановити термінал для оплати товарів картками “Visa”, “MasterCard”, “Простір” та користуватися безконтактною оплатою за допомогою смартфона. Фірма також зобов’язана мати рахунок саме в ПриватБанку, оскільки на нього будуть зараховуватися кошти.

Щоб здати виторг, наприкінці зміни потрібно зробити супровідну відомість. Її формує касир. Через POS-термінал до банку передаються дані про те, як покупюрно упаковані гроші у пачці. Інкасатор віддає корінець із підписом, яким підтверджує, що прийняв для перевезення гроші. Він роздруковує та вручає чек, на якому вказано кількість купюр, упакованих у сумку. Касир ставить підпис на чек з даними про те, звідки надійшли гроші, в якому розмірі, який номер упаковки, реквізити рахунку, на який вони надходять.

Ціни на послугу залежать від регіону розташування торгової площі та кількості під’їздів інкасації. Так, в обласному центрі один заїзд коштує 50 гривень, але не менше ніж 700 гривень щомісяця з однієї точки. Для інших населених пунктів – це не менше ніж 90 грн за один раз. Мінімальна місячна сума така сама. У Києві – 100 грн разово, ставка на місяць – аналогічно попереднім регіонам.

Здача виручки через термінал або відділення ПриватБанку

Термінали самообслуговування є у більшості торгових центрів, на вулицях та в магазинах. Вони працюють цілодобово, можна скористатися будь-яким, що знаходиться ближче до місця продажу. Не відіграє ролі, де відкритий рахунок, гроші на нього можна ставити у будь-якому куточку країни. Кошти стають доступними до використання через пару хвилин після завантаження в термінал.

У відділенні банку можна здати гроші згідно з графіком його роботи. Рахунок може бути відкритий у будь-якому іншому населеному пункті України. Якщо виручку відносять довірені особи, інформацію про її надходження ви отримаєте на телефон за допомогою SMS. Такі сповіщення дуже зручні, особливо якщо торгова мережа охоплює різні регіони.

Для того, щоб покласти гроші на рахунок, не треба чекати у черзі до каси. Якщо така є, потрібно просто звернутися до керівника відділення. Він особисто обслужить вас чи викличе вільного співробітника.

Тарифи на користування послугою відрізняються для комерційних та бюджетних організацій. Ціна транзакції для комерції в терміналі самообслуговування складає 7 грн. та 14 грн у відділенні. “Бюджетники”, якщо є Зарплатний проект у банку, за інкасацію не сплачують. В іншому випадку – 0,5% від суми, яка зараховується на рахунок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *