
Як замовити картку ЮніорБанку
Содержание [Скрыть]
Роль безготівкових розрахунків економіки країни зростає. Банки один за одним розробляють пропозиції, покликані зацікавити якнайбільше потенційних клієнтів. Модні стають банківські продукти для дітей.
Дитячі банківські картки в Україні
У банківській практиці на дітей в основному орієнтовано два продукти: це банківський депозит на ім’я дитини (короткостроковий, або до повноліття) та платіжна картка. Дитячий депозит не дає жодних прав дитині розпоряджатися грошима до досягнення нею віку 18 років. А ось дитячі підліткові платіжні картки дають користувачеві багато прав, але під батьківським контролем.
Випуск додаткової картки до основної картки, загалом, доступний у кожному банку. Але для дітей віком до 14 років персоніфікована карта, як правило, не випускається, а тільки на ім’я батьків. Через це торгові точки часто відмовляють дітям у розрахунках, оскільки не знають, чи дитина взяла картку з дозволу батьків чи ні.

Випуск спеціальних карток налагоджений у Приватбанку («Карта Юніора»), Ощадбанку («Дитяча картка»), Банку Південний. («CoolCard»), Укрексімбанку («TeenCard»), Укргазбанку («Френді кард») та інших. Функціонал цих карток практично однаковий, потрібна однакова кількість документів для їх оформлення. Тільки Ощадбанк позиціонує «Дитячу картку» як подарунковий сертифікат, який не вимагає ані документів для її оформлення, ані прив’язки до батьківських рахунків.

Банківські маркетологи озвучують позицію, що користування карткою вже є інструментом підвищення фінансової грамотності. Приватбанк пішов іншим шляхом, зробивши картку Юніора одним із елементів бізнес-навчання.
Вік користувачів ЮніорКарти
Згідно з українським законодавством, самостійне відкриття рахунку у банку можливе неповнолітніми дітьми з 14 до 16 років за наявності певного переліку документів, а з 16 до 18 років – на загальних підставах. До 14 років про це можуть подбати самі батьки.
Карта Юніора – це як перепустка у світ дорослих та вхідний квиток у фінансову освітню програму Приватбанку. Випуск картки здійснюється для дітей віком від 6 до 17 років. У міру дорослішання можливості дитини з цією картою зростають. Наприклад, участь у бізнес-школі є у віці від 10 до 16 років. З 18 років мапа Юніора підлягає заміні на Універсальну.
Особливості картки Юніора
По суті карта Junior є додатковою, тобто. прив’язаною до батьківської картки. Але має свій розрахунковий рахунок, тому дитина не може скористатися не своїми грошима. Рахунок поповнюється окремо дорослими чи самим власником. Батьківський контроль поширюється те що, щоб встановити ліміт денних витрат. Перевитрата коштів на карті можлива лише за рахунок невеликого кредиту, встановленого на розсуд дорослого у розмірі від 0 до 300 гривень. Про витрати банк робить подвійне СМС-оповіщення: на телефон дитини та телефон батька. Мобільні програми та Інтернет-банкінг дозволяють повністю відстежувати інформацію. Також існують інші способи дізнатися баланс на карті Вашої дитини.
Один відсоток за зняття грошей має стимулювати лише безготівкові розрахунки. Щоправда, трохи є сенсу в тому, щоб класти готівку на картку, а потім знімати її з картки? У цьому випадку батькам краще просто передбачити суму готівки у кишені школяра.
ЮніорКарта є повноцінним міжнародним платіжним засобом. Вона поєднує в собі кредитні, депозитні та накопичувальні функції. За покупки можуть нараховуватись бонуси на окремий бонусний рахунок у рамках програми «Бонус плюс». Карта дає її власнику та особливі привілеї: безкоштовне навчання від Приватбанку, участь у спеціальних конкурсах, змаганнях та акціях, а також загалом визначає його приналежність до спільноти юних банкірів.

Як оформити картку Юніора
У будь-якому відділенні ПриватБанку, з дитиною чи без, можна швидко оформити дитячу картку. Для цього слід дотриматись кількох умов і зібрати документи. Умов всього дві: наявність універсальної карти Приватбанк у батька, і наявність телефону у дитини. З документів потрібно лише свідоцтво про народження дитини. За наявності у нього паспорта нового або старого зразка (з 14 та 16 років відповідно) та ІПН (обов’язково з 14 років) їх також слід надати співробітнику банку.
Через Інтернет заявки на оформлення картки можна оформити так:
- На нашому сайті натиснути кнопку “Отримати безкоштовну консультацію”

- На сайті ЮніорБанку https://juniorbank.com.ua/juniorcard. У форму замовлення потрібно ввести ім’я та номер телефону.
- На сайті ПриватБанку https://privatbank.ua/ua/platezhnie-karty/karta-juniora. У форму замовлення потрібно ввести ім’я та номер телефону, за бажанням – адресу електронної пошти.
Протягом короткого часу співробітники банку зв’яжуться з клієнтом та запросять його до відділення для отримання картки. Усі перелічені документи треба мати із собою.
Як ми переконалися, чи карта Юніора є картою великих можливостей для дітей? підлітків та дорослих. Її просто оформити і зручно нею користуватися. На відміну від інших банківських карток, вона супроводжується потужною системою підтримки та серйозними освітніми проектами.
Дитячі картки Юніора з наклейками
Дитячі карти Юніора зі стікерами з’явилися у середині літа 2020 року. Приват вирішив трохи оновити дизайн картки, щоб вона більше відповідала часу та вимогам молодого покоління.

Родзинкою оновленого дизайну стали наклейки. Вони розроблялися з урахуванням переваг, трендів, мемів та соціальних віянь сучасної молоді. Кожен одержувач картки може персоналізувати власну картку Юніора.
Можливо дорослі і не оцінять дану новацію, але молоде покоління юніорів гідно оцінили дане графічне рішення. І в питанні дизайну карток ПриватБанк став на один щабель з такими діджиталом банками як Монобанк або спортбанк.