
Кредитки є найдоступнішим способом для того, щоб купувати, не витрачаючи особистих грошей. На сьогоднішній день Приватбанк займає лідерську позицію щодо випуску кредитних карток та процентних ставок. Умови обслуговування за ними кращі, ніж у найближчих конкурентів, а ставка на 7% нижча, ніж у наступного за ним рейтингового банку.
Кредитні картки
Содержание
Приватбанк випускає такі кредитки: класичні “Універсальна”, розширені “Універсальна Gold” та VIP (Platinum, МС WorldElite, Visa Infinite, МС World BlackEdition). Вони відрізняються один від одного характеристиками:
- дизайном;
- граничними сумами кредитного ліміту;
- розміром плати за кредит, у тому числі у пільговий період;
- термінами кредитування та тривалістю пільгового періоду;
- порядком повернення кредиту;
- сумами обов’язкового платежу за випуск (відкриття карткового рахунку) та щомісячне обслуговування картки;
- розмірами комісій та тарифів;
- пріоритетністю обслуговування, набором привілеїв, знижок, додаткових послуг тощо.
Без встановленого кредитного ліміту, ці картки використовуються як звичайні дебетові. Вони підходять для будь-яких операцій там. Валюта рахунку – гривня, долар, євро, рублі (крім гривневої «Універсальної»).
Карта «Універсальна»
Назва картки «Універсальна» відповідає всім тим функціям, що вона виконує. По-перше, це кредитка з кредитною лінією, що виділяється, до 50000 гривень. По-друге, вона має депозитну властивість. Минаючи етап відкриття депозитного рахунку та підписання договору, банк нараховує 7% річних на залишок грошей. По-третє, картка легко поповнюється родичами, знайомими, партнерами. По-четверте, оплата всіх покупок в Інтернеті або магазинах проходить зручно і швидко. Щомісячної плати за користування немає.

Додаткові можливості: участь у Дисконтному клубі, підключення до Приват24 та мобільних програм, до сервісу «Оплата частинами», обслуговування банком регулярних платежів.
Зупинимося докладніше на кредитній лінії. Протягом 55 днів пільгового періоду (точніше – до 25 числа, наступного за місяцем, коли виникла заборгованість) за позичені банком гроші платити не потрібно. Далі відсоткова ставка зростає до 3,6% на місяць або 43,2% на рік (ефективна – до 53% на рік). Щомісячний обов’язковий платіж за кредитом вноситься з місяця, наступного після першої операції. Він складається з тіла кредиту (5% від суми) та нарахованих відсотків. Мінімальна сума не може бути меншою за 100 гривень. Період кредитування – 240 місяців. Пені та штрафи передбачені.
Карта «Універсальна Gold»
Приватбанк позиціонує картку «Універсальна Gold» як продукт для успішних людей До неї приєднаний персональний банкір та виділяється окрема телефонна лінія клієнтської підтримки. Персональний банкір має ім’я, яке можна дізнатися із СМС та в Приват24. Він вирішує усі фінансові питання. Доручення йому віддаються в чаті мобільного додатка. До обслуговування підключаються співробітники Mastercard (Visa). Вони цілодобово вирішують проблеми, пов’язані із втратами та крадіжками, терміновим отриманням готівки, адресами банкоматів тощо. За задоволення участі у Gold-клубі з рахунку щомісяця списується 20 гривень.
А що із кредитом? Максимально можливу суму позики банк збільшив на 50% (до 75 000 гривень). Зверніть увагу: кредитний ліміт виділяється лише на гривневі картки. Щомісячна плата за користування кредитом також змінилася: зменшилась до 3,5%, незначно вплинув на ефективну річну відсоткову ставку (+0,13 в.п.).
Як оформити кредитну картку онлайн
Для замовлення картки Вам необхідно у спеціальній формі залишити своє ім’я та контактний телефон.
Зробити це можна на сторінці “ПОСЛУГИ ПРИВАТБАНКУ” на нашому сайті. Внизу сторінки ви побачите піктограми із послугами банку. Вибираєте відповідну іконку та тиснете на неї.
Після заповнення форми співробітник банку зв’яжеться з Вами та проконсультує щодо Ваших подальших дій.
Аналогічну форму можна заповнити на офіційному сайті Приватбанку.
Кредитки оформляються без довідок за паспортом та кодом. Подання заявки в Інтернеті у будь-який час та з будь-якої точки скорочує час спілкування з банкіром у відділенні. У нього доведеться забрати сам пластик. Інший варіант – дочекатися кур’єра.
Слід зважити на те, що при відвідуванні відділення банк може вимагати від Вас додаткових документів. До цього питання слід підійти ґрунтовно, оскільки чим докладнішу інформацію ви надасте банку, тим більше шансів отримати максимальний кредитний ліміт по карті.
Серед необхідних документів можуть бути такі:
- дані для ідентифікації клієнта (П.І.Б., дані паспорта, місце проживання, ІПН, дата народження, сімейний стан, трудова діяльність, інформація про ФОП);
- інформація про фінансові зобов’язання. Клієнт дає згоду на доступ до своєї кредитної історії.
Після актуалізації своїх даних заявник дізнається про розмір кредитного ліміту, який буде встановлений на картку. Останній етап – вибір способу її доставки. Важливо: кількість безкоштовних карток в одні руки обмежена шістьма на рік.
Основні тарифи за картками ПриватБанку, що діють з 01.02.2021
Базова процентна ставка на залишок заборгованості за миттєвою карткою «Універсальна Gold» (після закінчення пільгового періоду) на місяць для карток у гривні – 3.4% (40.8% річних).
Базова процентна ставка на залишок заборгованості (після закінчення пільгового періоду) на місяць за миттєвою карткою «Універсальна» – 3.5% (42% річних).
Відгуки про карти Приватбанку
Головна перевага карток Приватбанку – це зручність користування та повсюдне поширення. Поповнювати карти дуже просто робити це можна через термінали ПриватБанку, відділення, банкомати. Також користувачам карток Приватбанку доступне поповнення через термінали Ibox за пільговим тарифом. Також багато продавців товарів в Інтернеті мають таку карту. Її легко поповнювати, а через програму зручно користуватися додатковими банківськими сервісами. Щоправда, клієнти висловлюють побоювання щодо їх використання. Через чутки про хакерів, шахраїв, програмні збої та подібне особливо обережні персони остерігаються проводити навіть розрахунки картками в магазинах.
Особливе ставлення клієнтів до Приват24: «Я дуже люблю Приватбанк. За його дуже хороший, зрозумілий та зручний сайт Приват24. Це просто знахідка для покупок, платежів, відстеження своїх витрат. За дуже вигідні умови (55 днів без відсотків) кредитування. За можливість розраховуватись карткою у будь-якому магазині та знімати/поповнювати її майже скрізь. За різні програми та пропозиції. З їхньою карткою дійсно зручно.»
… та до сервісів «Скарбничка» та «Регулярні платежі»: «Ще дуже корисна річ – це скарбничка… Мені зручно, тому що раніше ми постійно забували заплатити за стаціонарний телефон та Інтернет, і, бувало, їх відключали. Тепер все так автоматизовано, не треба ходити з платіжками. Можна навіть попросити менеджера і він підключить одразу під час активації картки».
Різницю з універсальною картою та картою Gold користувачі знаходять «особисто для себе, своїх витрат, за своїх фінансових можливостей… тільки у відсотках». Справді, забезпеченим людям золота карта виявилася потрібнішою, ніж пенсіонерам, мамам у декреті та іншим фінансово вразливим категоріям населення. Особливо якщо така карта одна. Якщо ж підключити всі наявні картки, у тому числі «Для виплат» та «Універсальна», до Gold-клубу, то платіж у 20 гривень не стане вирішальним у негативних оцінках.
Про кредити взагалі у суспільстві полярні думки. З одного боку, «це зло: добре до певного часу», з іншого – «головне, мати поняття про користування, і нічого страшного тут немає». Ну, а для тих, хто не розчарований, «використання кредитної картки «Універсальна» стало нормою».

Вибирайте будь-який продукт Приватбанку, активно користуйтеся пільгами та привілеями, тоді переваги переважать недоліки. Розумний підхід до економії, тверезий розрахунок підуть на користь Ваших фінансів.