
Як отримати страховку від Приватбанку
Содержание
Підключити страхування Приватбанку дуже просто. Зробити це можна на сторінці “Послуги ПриватБанку” або в кбінеті програми Приват 24. Про те, як отримати відшкодування за програмою «Захист на кожен день» за нещасного випадку, в Інтернеті є кілька різних історій. В одних із них ви знайдете запевнення, що компенсації надходять швидко, без затримок, в інших історіях, втім, їх небагато, відшкодування отримати не вдається. Як правильно діяти, щоб гроші прийшли без заминок, розглянемо детально.
Страховка від нещасного випадку у Приватбанку
ПриватБанк діє як страховий агент. Він пропонує на вибір три страховки на різні суми (50, 125 чи 250 тисяч гривень) від 5 страхових компаній, які за рейтингом надійності посідають верхні позиції списку. Це – “AXA life” (3 місце), “Uniqa” (4 місце), “MetLife”, “Універсальна” (11 місце), “Кредо” (19 місце з 72 компаній). Усі страховки об’єднані у програму «Захист на кожен день».
Поліси, оформлені через Приват, коштують недорого. Наприклад, мінімальна щомісячна плата зі страховки «Захист на кожен день» 20 гривень дає право на відшкодування 50 тисяч гривень. Це найвигідніший поліс. Страховкою зручно управляти (виписувати її, розривати договір, повідомляти про страховий випадок) через обліковий запис у сервісі Приват24. Тобто. знаходячись у будь-якій точці світу, де є доступ до Інтернету, можна проводити будь-які операції. Також це легко зробити у найближчому відділенні банку або по телефону гарячої лінії. Великим плюсом страхування є те, що у Вас не буде потреби шукати гроші в борг швидко на сторонніх сервісах. Компенсацію можна отримати офіційно через відділення ПриватБанку.
Плюси та мінуси страхування «Захист на кожен день»
До безперечних плюсів страхування при нещасному випадку в Приватбанку можна віднести:
- невеликий помісячний внесок, що легко підключається до регулярних платежів;
- страховка автоматично поновлюється, якщо платіж було пропущено;
- великий термін повідомлення про травму (30 днів);
- можливість вибрати кращого страховика та найкращі умови, не переплачуючи за страховку;
- всі питання можна вирішувати через сервіс Приват24 або у найближчому відділенні банку;
- страхування можливе на користь будь-якої людини;
- страховка діє по всьому світу;
- швидке оформлення полісу у будь-якій точці світу через електронний сервіс.
Відмінні мінуси страхування, характерні саме для Приватбанку, важко знайти, тому виділимо загальні моменти:
- є додаткові обмеження щодо страхових сум через травми та поранення;
- у полісах встановлюється лише «вилка» виплат, точніші коефіцієнти потрібно шукати в «Правилах добровільного страхування від нещасних випадків» страховика;
- страхова сума в деяких випадках може видатися недостатньою;
- страхування від нещасного випадку часто плутають із страхуванням здоров’я.
Що робити, якщо настав нещасний випадок?
Алгоритм дій у разі нещасного випадку описується у договорах страхування.
По-перше, потрібно звернутися до лікарні не пізніше 48 години з моменту події. Лікарі повинні зафіксувати нещасний випадок, усі його обставини, та надати адекватну подію лікарську допомогу.

По-друге, не забуваємо, що потрібна медична довідка (або лікарняний лист) з усіма печатками та підписами. Обов’язково перевіряємо правильність реквізитів: П.І.Б. пацієнта, точний діагноз, дату та обставини отримання травми, дату звернення за медичною допомогою, термін лікування.
Останній етап стосується звернення за отриманням страхової суми. Про подію потрібно повідомити протягом 30 днів:
- за телефоном 3700 (цілодобова підтримка);
- через будь-яке відділення ПриватБанку;
- через сервіс Приват24 у меню «Мої рахунки» à «Страховки» à «Страховий випадок» à «Вибір продукту» вибрати «Заявити про страхову подію». Медична довідка додається до заяви.
Поради від користувачів:
- лікарський діагноз («травма») має бути основним, а не супутнім іншому захворюванню;
- лікарський діагноз повинен прямо ставитись до нещасного випадку, а не його наслідків;
- діагноз має бути чітко сформульований так, як у страхових документах;
- не повідомляйте лікареві, що документи оформлюються для отримання страховки. Ця хитрість допомагає досягти правильного заповнення документів.
Як швидко надходять гроші зі страховки на рахунок?
ПриватБанк гарантує надходження виплат на рахунок протягом одного дня. Мається на увазі термін після отримання позитивної відповіді страхової компанії. Тобто. страховик повинен погодитись виплатити страхову суму. Чим складніший і заплутаніший випадок, тим довше страхова компанія його вивчає. За наявності всіх необхідних та правильно заповнених документів, відповідь надходить швидко, за лічені дні.
Загалом послуга від Приватбанку «Захист на кожен день» непогано продумана, рятує в найкритичніших ситуаціях. Адже далеко не всі мають резервний фонд у десятки тисяч гривень, яким можна скористатися на лікування та відновлення. З іншого боку, страховка передбачає найчастіші випадки, тобто. максимально уніфікована, що важливо.