кредитный банер

 

Приватбанк обслуговує 50% усіх кредитів, виданих у країні. Основна мета позик – отримання коштів на поточні витрати, купівлю побутової техніки, ремонт будинку чи квартири тощо. Швидкі короткострокові позики на невеликі суми і будь-які цілі під 0% – найзатребуваніші. І банк надає таку можливість.

Його вигода полягає в розрахунку, що багато позичальників вийдуть за межі пільгового періоду. Крім того, банк отримує свій відсоток від торгових мереж за обслуговування безготівкових операцій.

Кредити у Приватбанку

Содержание

Широка лінійка кредитних продуктів ПриватБанку дозволяє вибрати оптимальний варіант кожному клієнту. Це можуть бути кредити готівкою або безготівковими коштами, під заставу і без нього, на певні цілі та нецільові, різні за строками позики та швидкості прийняття рішення про видачу кредиту, безвідсоткові та платні тощо.

Кредити готівкою мають на увазі, що банк перераховує на рахунок позичальника певну суму. Клієнт на свій розсуд може розраховуватися цими грошима за допомогою картки або зняти їх у банкоматі.

Безготівкові кредити пов’язані з купівлею певних товарів на виплат (від побутової техніки до автомобіля і квартири). Банк бере на себе зобов’язання перерахувати гроші продавцю або (рідко) на картку клієнта. Відсоток за користування цільовими кредитами, як правило, мінімальний і часто не містить прихованих комісій та платежів. Проте оформлення – більш тривале із запитом об’ємного пакета документів.

За ризик видачі швидких кредитів без застави та зайвих паперів Приватбанк встановлює підвищені відсотки. Оформлення кредитних карток дає можливість короткий термін користуватися безвідсотковими позиками, як правило, за безготівкових розрахунків.

У певних випадках банк йде на реструктуризацію боргів та кредитні канікули.

Кредити готівкою

Виділимо два різновиди отримання кредиту готівкою у Приватбанку: заставний та беззаставний.

Заставні кредити:

  • Послуга «Кредит під заставу (власної) нерухомості» охоплює період до 5 років із можливістю отримання готівки у розмірі до 50% від оціночної вартості майна (від 100 тисяч до 1 мільйона гривень). Процентна ставка за кредитом – мінімум 20,9% плюс 1% одноразової комісії при оформленні. Ще 1% від суми йде на користь страхових компаній.
  • Послуга «Кредит під депозит» на суму від 50000 гривень до 90% суми депозиту може мати форму термінового кредиту, що відновлюється або не поновлюється кредитна лінія. Термін подання обмежується строком вкладу. Відсоток за користування складається із відсотка за депозитом плюс кілька відсотків банківської маржі.

Беззаставні кредити:

  • Послуга «Швидкий кредит» надається без застави у розмірі від 1000 до 50 000 гривень терміном на рік або два. Кошти перераховуються на будь-яку картку ПриватБанку. Комісія банку складається з разової та щомісячної плати (по 4,59%). За користування, наприклад, позиченою тисячею за рік доведеться заплатити зверху близько 600 гривень, за два – удвічі більше.
  • Послуга «Відновлюваний кредитний ліміт» надається тим, хто оформив кредитні картки ПриватБанку. Умови різні залежно від їхнього виду. Приємною особливістю є наявність пільгового періоду.

Тариф за зняття кредитних грошей у банкоматах складає 4% та більше.

Кредитні картки

Клиент оформляет кредитную карту в отделении банка

Популярні кредитки від Приватбанку – це «Універсальна» та «Універсальна Gold». По карті «Універсальна» сума позики не перевищує 50 000 гривень під 43,2% річних. За Gold-картою максимально можлива сума позики збільшується до 75 000 гривень під 42% річних плюс 20 гривень щомісяця за «золоте» обслуговування.

Пільговий період становить 55 днів. Для вищезгаданих кредитних карток у період плата стягується у вигляді 0% у першому випадку, і 1,56% від суми позики – у другому випадку.

Якщо з використанням кредитних карток знімали готівку, а після закінчення пільгового терміну погашення кредиту проводилося мінімальними обов’язковими сумами, реальний відсоток зовсім інший: 52,84% для «Універсальна» та 53,36% для «Універсальна Gold».

Мінімальний обов’язковий платіж повернення обчислюється як 5% від суми заборгованості, але не менше ніж 100 гривень на місяць. Термін кредитування – 240 місяців.

За преміальними або VIP-картами Platinum, МС WorldElite, Visa Infinite, МС World BlackEdition основні умови кредитування такі:

  • максимальна сума кредиту обмежується 100 тисячами гривень (Platinum) – до майже півмільйона (Visa Infinite);
  • термін кредитування 12 (Platinum, WorldElite), 24 чи 240 місяців (World BlackEdition);
  • розмір фіксованої процентної ставки – 0,01% у пільговий період, та 37,2% поза ним;
  • реальна відсоткова ставка досягає майже 50% (Platinum) та до 95,22% (Visa Infinite).

VIP-карти – це карти з широкими можливостями. Тому банк встановив одноразову плату за відкриття карткового рахунку (від 1000 до 8000 гривень) та щомісячну плату за участь у привілейованому клубі (від 300 до 2000 гривень).

Карта “Юніора” від Приватбанку також передбачає кредитний ліміт. Його сума – маленька, до 300 гривень. Інші платіжні картки («Пенсійна Gold», «Карта для виплат» тощо) також можуть мати відкриті на запит користувача кредитні лінії або можливість овердрафту.

Як бачимо, швидка і короткострокова позика найбільш вигідна за кредитними картками, а довгострокова – тільки в рамках цільових або заставних кредитних програм.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *