
Приватбанк як лідер ринку банківських послуг продовжує розвивати власну мережу відділень та терміналів самообслуговування. При цьому розвиток відділень та філій йде у напрямку оптимізації вже існуючої регіональної мережі. У рамках спеціальної програми розвитку Приватбанк ліквідує деякі мікро- та міні-відділення, а інші переформатує у повнофункціональні універсальні підрозділи. Водночас мережа банкоматів та терміналів самообслуговування зростатиме.
Розгорнута мережа відділень
Содержание
Мережа відділень Приватбанку – друга за чисельністю банківська мережа в Україні після Ощадбанку. До неї входить близько 2,1 тисяч структурних підрозділів у більш ніж 400 населених пунктах. Таким чином, Приватбанк є у кожному місті обласного та районного значення.
У розрізі територій найбільша кількість відділень (близько 40%) працюють у м. Києві, Дніпропетровській, Харківській, Одеській та Донецькій областях. Кожне п’яте відділення посідає місто Київ та Дніпропетровську область. Найменша кількість відділень (менше 10% від загальної кількості) – у Рівненській, Тернопільській, Закарпатській, Луганській та Чернівецькій областях.
Цей розподіл у відсотковому співвідношенні від більшого значення до меншого виглядає так (кількість відділень Приватбанку по областях у % від загального числа):
- м. Київ – 11,4%
- Дніпропетровська обл. – 11,4%
- Харківська обл. – 6,1%
- Одеська обл. – 5,9%
- Донецька обл. – 5,7%
- Запорізька обл. – 4,7%
- Львівська обл. – 4,6%
- Полтавська обл. – 4,3%
- Київська обл. – 3,8%
- Чернігівська обл. – 3,4%
- Вінницька обл. – 3,1%
- Чернігівська обл. – 3,1%
- Івано-Франківська обл. – 3,0%
- Сумська обл. – 3,0%
- Тернопільська обл. – 2,9%
- Миколаївська обл. – 2,9%
- Кіровоградська обл. – 2,8%
- Чернігівська обл. – 2,7%
- Чернігівська обл. – 2,7%
- Волинська обл. – 2,5%
- Рівненська обл. – 2,3%
- Тернопільська обл. – 2,3%
- Чернігівська обл. – 2,0%
- Луганська обл. – 1,6%
- Чернівецька обл. – 1,6%
Усього: 100% (2,1 тис.)
«Дружній до клієнта» графік роботи
Залежно від місця розташування існують відділення Приватбанку, до яких можна прийти не лише у будній день, а й у вихідні (субота, неділя) та святкові дні. Час роботи дозволяє отримати касове та інше обслуговування клієнтам до або після стандартного робочого дня, що дуже зручно.

У будні звичайний початок роботи відділень потрапляє на 8.30 або 9.00 годині ранку. Є відділення, які відкриваються на годину раніше чи пізніше. Відповідно і закриваються з такою самою різницею в часі: з 17.00 до 19.00. До 20.00 працює відділення у м. Бориспіль.
У суботу обслуговують клієнтів далеко не всі відділення Приватбанку, а кожне п’яте, і, як правило, – за скороченим графіком. Початок роботи – о 7.30 (м. Нікополь), 8.00, 8.30, 9.00, 10.00, закінчення роботи – по-різному, в діапазоні від 12.30 до 20.00. До 17.00 закривається 95% відділень, що працюють у суботу. О 18.00 припиняє роботу Приватбанк у деяких районах Києва, о 18.30 – у Харкові, о 19.00 – у Львові, о 20.00 – у Борисполі, Броварах та с. Ходосівка Київської області. В останніх трьох населених пунктах банк повноцінно працює у недільні та святкові дні. У неділю та свята за скороченим графіком функціонують також нечисленні відділення у містах Житомир, Вінниця, Одеса, Маріуполь, Донецьк, Луганськ, Макіївка та Харцизьк.
Закордонні філії Приватбанку дотримуються стандартного графіка для місцевих установ.
Численні термінали самообслуговування
Приватбанк встановив по всій території країни близько 12,5 тисячі терміналів самообслуговування, понад 7,8 тисячі банкоматів і підключив 170 тисяч POS-терміналів для оплати товарів і послуг. Таким чином, за кількістю пристроїв ПриватБанк випередив не тільки інші банки, але й такі великі термінальні мережі, як iBox, City24, EasyPay, City-Pay.

Термінали самообслуговування (ТСО) – це пристрої, що дозволяють в режимі 24/7 готівкою або з банківських карток здійснити більшість банківських операцій:
- поповнення банківських карток;
- переказ грошей на рахунки юридичних та фізичних осіб;
- переказ грошей в системі PrivatMoney;
- оплата рахунків за комунальні послуги, Інтернет, ТБ, телефон;
- оплата штрафів за порушення правил дорожнього руху;
- поповнення мобільного рахунку;
- погашення кредитної заборгованості та багато іншого.
Сам доступ до ТСО не завжди «цілодобовий», оскільки більшість із них розташовані або у зонах самообслуговування відділень Приватбанку, або у торгових точках, які працюють у власному режимі.
Крім терміналів самообслуговування безліч послуг банку доступні онлайн. Для цього клієнту навіть немає потреби виходити з дому. Все можна зробити з комп’ютера чи смартфона.
На сайті, а також у мобільних додатках Приватбанку доступна «Карта відділень». Вибравши точкою потрібний розділ пошуку: відділення, ВІП-відділення, банкомат або термінал, можна дізнатися про їх місцезнаходження (адресу, в приміщенні/будинку або зовні) та графік роботи.
На нашому сайті також є список відділень Приватбанку, де Ви можете обрати найближче відділення до свого місця проживання.
За безкоштовним номером 3700 працює цілодобова підтримка клієнтів Приватбанку, у тому числі з будь-яких питань та проблем з банкоматами та терміналами.
Таким чином, розвинена мережа відділень та хороша технічна оснащеність ПриватБанку вже сьогодні є його сильними конкурентними перевагами.