
Життя людини несе найнесподіваніші ризики. Нещасні випадки на вулиці або в автомобілі, на дачі та квартирі, на роботі та відпочинку не такі вже й рідкісні. Це можуть бути переломи та інші травми, опіки, отруєння, укуси тварин, наслідки протиправних дій інших осіб, ураження блискавкою та електричним струмом. Багато занять (спорт, екстремальний відпочинок, відпочинок в екзотичних країнах, професії водіїв, шахтарів, будівельників на шкідливих виробництвах тощо) досить небезпечні. Тому постійне страхування здоров’я і життя – це розумний спосіб інвестувати у своє (або інших людей) спокійне майбутнє.
Переваги страхування у Приватбанку
Содержание
Програма Приватбанку «Захист на кожен день» працює для кожної людини, у будь-якій точці світу, у взаємодії з великими страховими компаніями «Uniqa», «MetLife», «AXA life», «Універсальна», «Кредо». Вона допомагає створити фінансову «подушку безпеки» на найважчий випадок — несподівана втрата здоров’я чи смерть близької людини, що спричиняє значні витрати на тлі непрацездатності.
Попередньо оформлена угода страхування стає рятівним джерелом грошей під час лікування, на період дії лікарняного листа або на період відновлення. Будь-який може стати страхувальником по відношенню до себе або іншої людини, яка отримає відшкодування (вигодонабувач). Якщо страхується здоров’я та життя неповнолітнього, то гроші зі страховки виплачуються законним представникам, опікунам, близьким родичам або самій дитині по досягненню нею 18 років. Страхові виплати успадковуються згідно із законом.
Щомісячні страхові внески — невеликі платежі, які є малопомітними навіть для маленького бюджету (від 20 гривень на місяць), а страхова сума, навпаки, значна. Підключення регулярних платежів до картки Приватбанку виключає банківські комісії, а за допомогою додатку Приват24 можна швидко оформити договір, розірвати його, повідомити про настання страхового випадку. Гаряча лінія ПриватБанку надає нарівні зі страховою компанією потрібну підтримку. Документи зі страхового випадку подаються через банківське відділення, а гроші надходять на рахунок протягом одного дня.
Як оформити страховку
Страховку можна оформити онлайн на нашому сайті у розділі “Послуги Приватбанку“. Для цього просто перейдіть у відповідний розділ і оберіть значок “Захист на кожен день” в нижньому банері сторінки.
Також підписання страхового поліса можна здійснити через додаток Приват24. Це не займе понад 5 хвилин. Для оформлення потрібно зайти в меню «Мої рахунки», вибрати «Страхування» à «Оформити страховку» à «Захист на кожен день». Шаблони договорів та публічних оферт розміщуються на сайтах страхових компаній.
Про страхувальника до типового договору вносяться такі відомості: П.І.Б., дата народження, адреса, ІСН, паспортні дані, контакти, про застраховану особу – П.І.Б., дата народження, адреса. У меню банківської програми у розділі «Мої страховки» укладений договір можна вивести на друк.
Розірвання договору проводиться або за телефоном 3700, або через Приват24: у меню “Мої рахунки” вибрати “Страхівки” “Мої страховки” “Вибір договору” “Розірвати”.
Заявка про настання страхової події проходить тими самими каналами. У Приват24 у меню «Мої рахунки» à «Страховки» à «Страховий випадок» à «Вибір продукту» необхідно вибрати «Заявити про страхову подію».
Розміри страхових виплат
Страхові компанії пропонують на вибір страхувальнику покриття у розмірі 50, 125 чи 250 тисяч гривень. Щомісячні платежі відповідно становлять 20, 50 чи 100 гривень на місяць. Якщо настає нещасний випадок, то суми покриття нараховується від 1 до 100%. 100% суми страховки виплачується при найважчих травмах, що призвели до інвалідності, та/або смерті застрахованої особи. За другу половину 2018 року Приватбанк виплатив понад 80 млн. грн. за страховими платежами. Застосовувані коефіцієнти містяться в «Правилах добровільного страхування від нещасних випадків». Страховий поліс дає загальне уявлення про розміри виплат залежно від типу ушкодження.

Види ушкоджень та розміри виплат залежно від страховика та тяжкості каліцтва:
- Ушкодження хребта та тазу – від 3-5 до 33-40%
- Ушкодження кінцівок – від 2-3 до 50-100%
- Обмороження, термічні та хімічні опіки – від 2-5 до 50-100%
- Ушкодження м’яких тканин тіла – від 1-3 до 10-70%
- Ушкодження нервової системи, черепно-мозкова травма – від 3-5 до 50-100%
- Ушкодження органів зору – від 3-5 до 45-100%
- Ушкодження органів слуху та дихання – від 3-5 до 50-60%
- Ушкодження органів сечостатевої системи – від 5-6 до 50-60%
- Ушкодження органів травлення – від 3-5 до 50-100%
- Ушкодження органів серцево-судинної системи – від 5-7 до 25%
Відгуки про програму «Захист на кожен день»
Страхувальники помітили, що Приватбанк, як страховий агент, працює з надійними компаніями, які дорожать своєю репутацією. Таким чином, сумлінність страховиків підвищує довіру до банку. Оформлення страховок у Приваті виходить дешевшим, ніж у інших страхових агентів, і включає ті страхові випадки, які справді можуть мати місце.
Страхові виплати, за відгуками, надходять швидко. В одних випадках для їх отримання необхідно подати мінімальний пакет документів (медичну довідку, рентгенівські знімки), в інших — цей перелік розширюється. Чим більше виплата належить, тим скрупульозніше страховики вивчають ситуацію.

Програма «Захист кожного дня» працює з першого дня укладання договору. Це означає, що, зробивши перший внесок і незабаром постраждавши від нещасного випадку, застрахована людина отримує всю суму, яку потрібно. Позитивні відгуки про програму залишають батьки, чиї діти регулярно займаються спортом і отримують то розтягування, то вибиті суглоби та ін.