
Кредитні картки мають великий попит у населення, оскільки дають додаткові ресурси для повсякденних безготівкових розрахунків, покриття особистих «касових розривів». Доступ до кредиту є завжди, а можливості його повернення дуже гнучкі. Молодь потребує швидкого кредитування для різних цілей: на побутові потреби, техніку, подорожі, навчання та інше. Але наскільки легко оформити картку та відкрити до неї кредитну лінію у Приватбанку у 18+ років, розглядається нижче.
Доступність кредитних карток
Содержание
За законодавством України неповнолітні з 16 до 18 років мають право самостійно, без батьків, відкривати банківські рахунки та відповідно оформлювати до них пластиковий платіжний засіб. Але кредитні картки оформляються громадянам, які досягли 18 років. Верхнє вікове обмеження – 65 років.

Для відкриття рахунку та випуску пластику потрібно мінімальний пакет документів, довідка про доходи не потрібна. Це робить кредитки доступними практично всьому дорослому населенню країни. Немає обмежень щодо статусу, сімейного стану, фізичних даних тощо, але банк може відмовити видати картку, якщо заявник живе в іншому регіоні. Згідно з публічними умовами, карта не оформляється, якщо:
- в анкеті-заяві вказано неправильну або неправдиву інформацію;
- нестійке фінансове становище заявника (цей пункт застосовується рідко);
- є якісь дані, які виключають можливість обслуговувати заявника, та інше на розсуд фінансової установи. Банк пояснювати причини відмови не зобов’язаний.
Карта «Універсальна»

«Універсальна» ідеально підходить для отримання доходів із будь-яких джерел, у т.ч. як відсотків на залишок грошей на рахунку, кредитування, як платіжний засіб. Вона відкриває доступ до проведення всіх банківських операцій через канали дистанційного обслуговування (за мобільними та web-додатками, телефоном).
Кредит видається у вигляді поновлюваної кредитної лінії. Пільговий безвідсотковий період її користування сягає 55 днів. Максимальний розмір кредиту не перевищує 50 тисяч гривень. Платежі можна проводити як особистими, і позиченими засобами. Переведення в готівку позики теж можливе, але фінансово не вигідно: банк зацікавлений у безготівкових платежах. Комісія за зняття складає:
- від 1 до 100 грн. – 7 грн.;
- від 100,01 до 200 грн. – 12 грн.;
- від 200,01 до 300 грн. – 18 грн.;
- від 300,01 до 400 грн. – 24 грн.;
- від 400,01 до 500 грн. – 30 грн.;
- від 500,01 до 1000 грн. – 47 грн.
Особисті гроші знімаються під 1%. Тарифи за популярні операції (комуналка, поповнення, оплата товарів та послуг) – або відсутні, або мінімальні. Додаткові привілеї по карті: участь у дисконтному клубі та програмі «Бонус плюс», оплата покупок на виплат, налаштування регулярних платежів з вигідними банківськими комісіями, переказ грошей на депозит, «Скарбничка» та багато іншого.
Який можливий кредитний ліміт у 18 років
Розмір кредитного ліміту великою мірою залежить від кредитної історії позичальника. З одного боку, для молоді вона може розцінюватися як «чиста», з іншого боку, вона відсутня, що грає проти них. Тому кредитний ліміт часто дорівнює нулю. При оформленні картки нуль встановлюється за умовчанням. Запит на виділення кредиту надсилається окремо через програму або за допомогою працівників банку. Час очікування відповіді дорівнює 10-15 хвилин.
Якщо банк висловить зацікавленість у створенні кредитної історії новому клієнту, обсяг міні-кредитування складе від 500 до 5000 гривень. Велику роль відіграє те, чи була раніше власник «Універсальної» карта «Юніора».
Карта «Юніора» оформляється у Приватбанку неповнолітнім віком від 6 до 17 років, і за нею розмір кредитної лінії встановлюється у 300 гривень. Якщо власник картки весь час погашав цю невелику суму, активно використовував рахунок, то за новою карткою ймовірно виділення кредиту зі старту. Для його отримання не потрібно додаткових підтверджень платоспроможності.
Переглянути та збільшити кредитний ліміт можливо завжди. Що впливає його розмір? По-перше, часткове чи повне офіційне працевлаштування. Звичайний розмір кредитної лінії для працівників дорівнює трьом зарплатам. По-друге, можна звернутися за гарантіями до поручителів. По-третє, подати до банку копії таких документів, як сторінки закордонного паспорта, про право власності на майно, інші джерела доходу тощо. По-четверте, активно використовувати рахунок та послуги Приватбанку від півроку та більше. Поступово гроші додаватимуться на рахунок.
Як отримати картку «Універсальна»
Для оформлення кредитки знадобляться паспорт, ідентифікаційний номер, мобільний телефон. Її можна замовити:
- на нашому сайті натиснувши кнопку “Замовити карту” або на сторінці “Онлайн послуги Приватбанку” на нашому ресурсі. У цьому випадку через 5 хвилин карту можна буде забрати в будь-якому найближчому році; відділення банку;

- у банківському відділенні, пройшовши процедуру оформлення працівником. Це займає 15 хвилин часу. Пластик видається відразу;
- із доставкою. Якщо не хочеться взагалі приходити до банківського відділення, можна заповнити анкету онлайн та замовити доставку кур’єром. Кур’єр проведе фізичну ідентифікацію нового клієнта вдома. У одержувача на той момент мають бути оригінали паспорта та коду;
- як заміну карти “Юніора”. Перевипуск відбувається безкоштовно, без документів, вся історія платежів та залишки грошей на рахунку зберігаються.
Основні тарифи за картками ПриватБанку, що набули чинності з 01.02.2021
Базова процентна ставка на залишок заборгованості за миттєвою карткою «Універсальна Gold» (після закінчення пільгового періоду) на місяць для карток у гривні – 3.4% (40.8% річних).
Базова процентна ставка на залишок заборгованості (після закінчення пільгового періоду) на місяць за миттєвою карткою «Універсальна» – 3.5% (42% річних).
Використання «Універсальної» Кредитки від Приватбанку – добрий досвід, який вчить правильно керувати своїми фінансами. Молодь починаючи з невеликих сум отримує навички виконання своїх фінансових зобов’язань, економить і заробляє. Головне, дотримуватися правил банку та не порушувати умови кредитування.