

Людям здається, що накопичення є простим завданням, з яким впорається будь-яка людина. Спочатку, здається, легко відкладати маленькі суми. Насправді людина найчастіше не зможе виконати таке, начебто, найпростіше завдання. На щастя, існують способи накопичення, представлені Девідом Блейлоком. Ця людина професіонал у галузі фінансового планування, тому її поради стануть у нагоді багатьом людям, які не можуть накопичити на бажану річ.
1. Відкладення грошових коштів, що залишилися. Після отримання заробітної плати, частина грошей людина відкладає на необхідні речі: їжа та комунальні послуги. Гроші, що залишилися, зберігаються на картці. Людина відчуває спокусу витратити гроші. Іноді він готовий витратити гроші з суми, призначеної для накопичення коштів. Крім того, людині буде непросто розрахувати суму, яку вона розраховує відкладати, оскільки життя непередбачуване і не завжди можна прорахувати непередбачені витрати. Краще буде переводити на окремий рахунок, призначений для нагромадження. Людина отримує дві переваги: накопичить гроші на те, що вона хоче і менше витрачатиметься. В даному випадку найкраще скористатися послугою “Скарбничка” Приватбанку.
2. Переклад на рахунок, призначений для накопичення. Один з ефективних способів, але існують певні недоліки. Банкомати є скрізь, тож людина може зняти гроші у себе на районі. Щоб придушити спокусу та слабкості, гроші слід покласти на депозитний рахунок. Варто враховувати певний час. Можна також скористатися кредитом, адже ситуації бувають різні. Але кредит слід вчасно повернути.
3. Усі накопичення повинні бути в одному місці. Якщо гроші зберігаються на рахунку, то накопичення може відбуватися швидко. Іноді здається, що грошей вистачить на кілька цілей. Якщо людина накопичує гроші на щось одне, тоді легко вести контроль. Якщо цілей кілька, то доцільно буде завести кілька скарбничок, кожна з яких призначена для досягнення конкретної мети. У цьому випадку рекомендуємо Вам скористатися депозитом від ПриватБанку. Тут кожен зможе знайти собі пропозицію до смаку. Приват пропонує депозити терміном від 1 до 36 місяців. Валюту вкладу та більш відповідну для себе пропозицію Ви можете обрати самостійно.
4. Накопичення сум для окремих випадків. Деякі люди дуже рідко відкладають гроші, наприклад, коли сума дуже велика. Спочатку людина буде задоволена, а потім почуватиметься винною, оскільки вона взяла гроші з відкладених. Найкраще регулярно відкладати невеликі суми. Можна збільшити вклади, якщо людина отримуватиме великий прибуток.
5. Необхідно накопичувати, не відмовляючи собі в задоволенні. Накопичення – це важлива і потрібна річ, але не на шкоду своїм задоволенням. Таким чином, у людини може виникнути нервовий зрив, адже вона не почуватиметься задоволеною при великих грошах, але в незадоволенні своїх потреб. Можливо, варто просто зменшити витрати.
6. Ніколи не знімайте гроші з накопичувального вкладу, не досягнувши мети. Це найбільша помилка людей, які намагаються відкласти якусь суму. Якщо Вам потрібні гроші на кілька днів (наприклад, до зарплати) найкраще скористатися сервисами онлайн кредитирования. Зараз на ринку безліч пропозицій. з нульовими кредитами на строк до 30 днів. Таку позику можна з легкістю отримати на карту ПриватБанку, не виходячи з дому.
7. І найголовніше навчайте своїх дітей фінансовій грамотності. У грамотності – запорука успіху та благополуччя. Наприклад, можна відправити свою дитину на олімпіаду “Фінансовий геній” для школярів, організовану Приватбанком або зареєструвати свою дитину в якомусь освітньому проекті.