
Накопичити гроші для дітей та онуків або зробити заощадження на “чорний” день можна навіть на пенсії. ПриватБанк пропонує такі умови для депозиту, що можна не тільки відкласти кошти, але й заробити на них.
Як відкрити вигідний депозит у “ПриватБанку” пенсіонеру?
Содержание
Для тих, хто отримує пенсійні зарахування, працює спеціальна послуга за депозитами “Стандарт безподатковий”. Підключити її можуть лише ті, хто одержує пенсію, зарплату, стипендію чи інші соціальні виплати від держави на рахунок у банку. Для зарахування цих коштів оформляється спеціальна карта, яка призначена лише для виплат.

На один соціальний рахунок менеджери можуть оформити пільгову послугу лише один раз. Але якщо ви працюючий пенсіонер, а ваша зарплатна картка відкрита в цьому ж банку, то і з неї можна накопичувати гроші на вигідних умовах. Отримувати бонуси від банку у вигляді відсотків без оподаткування можна лише з тих коштів, які зараховані, як зарплата чи пенсія. Тобто на ті гроші, які ви поставили особисто, доведеться сплачувати збір, навіть якщо ви зняли гроші у банкоматі, а потім повернули їх назад у терміналі.
Чи можна підключити пенсійний депозит, якщо на карті немає грошей?
Запустити “Стандарт безподатковий” можна, якщо на “пластику” поки немає копійки. Для цього потрібно вказати, що ви вибираєте спосіб оформлення “Без початкового внеску” та підключаєте поповнення на регулярній основі. Таким чином, коли вам приходить пенсія чи зарплата, потрібна сума автоматично списується.
Під які відсотки можна відкрити депозит із пенсії в Україні?
Пільгові умови діють лише на накопичення у гривні. Можна оформити терміном 1, 3, 6 і 12 місяців. Відсотки, відповідно, становлять 11,5%, 16%, 15% та 14%. Вони зараховуються щомісяця на вказану соціальну картку наступного дня після дати підключення. При цьому прибуток не оподатковується. Якщо ж ви не пільговик, вам доведеться повернути державі п’яту частину депозитного прибутку. Забрати свої гроші і відсотки по них можна у будь-який зручний вам момент.
Як оформити безподатковий депозит для пенсіонера у ПриватБанку?
Для початку потрібно вибрати термін, на який ви плануєте укласти договір із банком. Це може бути місяць, квартал, півроку чи рік. Потім слід визначитися, якою буде перша сума внеску, а також розмірами наступних поповнень. Для завершення підключення послуг потрібно просто підтвердити оформлення.
Депозит може відкриватися як у гривнях і на жаль не можна закордонній валюті, доларах чи євро.
Користуватися рахунком можна без обмежень, знімати та ставити гроші назад коли завгодно. Відстежувати рух коштів можна через додаток Мої вклади та Інтернет-банкінг Приват24. Також актуальну інформацію надають за телефоном 3700 (дзвінки безкоштовні) або у відділенні банку. Такими ж способами не важко самостійно вибрати і перерахувати суму на депозит, а також збільшити розмір щомісячних внесків.
Якщо ви бажаєте поповнювати рахунок автоматично, необхідно підключитися до сервісу регулярних поповнень. Зробити це потрібно лише один раз. Щомісяця банк сам переводитиме потрібну суму. День для переліку ви вибираєте самі.
Якщо ви не закриєте депозит після закінчення терміну договору, він триватиме автоматично. Умови надання послуг залишаться незмінними, однак може бути змінена відсоткова ставка, вона буде актуалізована відповідно до чинних процентів за депозитами. Звертатися до відділення для продовження немає потреби.
Отримання грошей, накопичених із пенсії на пільгових умовах
Послугу “Стандарт безподатковий” можна вимкнути у будь-який час, навіть якщо ви планували інші терміни для накопичення. Рахунок закривається достроково, а ви отримуєте свої гроші та відсотки за ними за окремою ставкою під назвою “До запитання”.
Заощадження будуть доступні практично відразу, якщо депозит закритий за строком. Якщо заздалегідь, то зарахування відбудеться на 3 робочий день з моменту оформлення заявки.

Після припинення договору банк сплачує у повному обсязі відсотки за кожний повний місяць депозиту. За кожен день неповного місяця вкладник отримує 0,01% річних від суми заощаджень.
Закриття пенсійного рахунку в “ПриватБанку” означає автоматичне припинення послуг з депозиту; “Стандарт безподатковий”.
Якщо відбудуться форс-мажорні обставини, які не пов’язані ні з банком, ні з клієнтом, виплату депозиту можна відкласти. Але як тільки позаштатна ситуація врегулюється, клієнт отримає свої кошти назад. Накопичувальний рахунок також захищений Фондом гарантування вкладів.
Будь-які операції з депозитом можна проводити не виходячи з дому за наявності Інтернету. Використовуйте для цього “Приват24” у браузері або смартфоні. Також є спеціальний додаток “Мої депозити”. Якщо ви клієнт банку, вам ці послуги безкоштовні.