банкомат и карта на фото

 

Зберігати зарплату в “натуральному” вигляді далеко не найкращий варіант, бо банки, які обслуговують пластикові картки, пропонують купу корисних продуктів, які здатні зіграти на руку власникам кредиток.

1. Нарахування процентів на залишок суми.

Содержание

Якщо кошти числяться на банківському рахунку, там періодично може нараховуватися залишок суми процент. А ось на готівку ця дія не поширюється, тому варто задуматися про те, щоб, роблячи покупки, оплачувати їх безготівковим шляхом. На все картки ПриватБанку нараховується відсоток залишок власних коштів.

2. Кешбек.

Простіше кажучи, це повернення частини сплаченої суми на картку її правовласника. Залежно від банківської приналежності кешбек може досягати пристойних значень, коли варіює в діапазоні 10-30%. Плюс акції та бонуси партнерів – додаткова вигода клієнта. Повернення коштів відбувається наприкінці кожного календарного місяця.

3. Милі.

Багато банків пропонують своїм клієнтам заощадити на авіаперельотах шляхом накопичення спеціальних балів, які в народі звуться милями. Це свого роду той же кешбек, лише в іншій валюті.

У такий спосіб можна майже задарма придбати квиток на літак, проте існує ймовірність сплати податків та зборів. Плюс варто пам’ятати, що подібний кешбек буде вигідним тим, хто багато витрачає або часто літає.

4. Бонуси

Бонуси – це спеціальна програма накопичення. від Приватбанку. Бонуси нараховуються за покупки у магазинах партнерах. Розмір бонусів складає від 0,5% до 20% від витраченої суми. Найчастіше можна розраховувати на бонус у розмірі -1%-5%. Бонуси також можна використовувати в магазинах партнерах, купуючи необхідні товари або послуги.

4. Зручність та швидкість використання.

Немає необхідності йти до банку, стояти черги, щоб сплатити за комуналку чи кредит. Дані процедури з легкістю виконуються в он-лайн режимі, як і переказ коштів, наприклад, родичу або друзям. Єдине, що слід звернути увагу, це можливість стягнення комісії за скоєні операції.

5. Контроль над витратами.

У готівки є недолік – вони швидко закінчуються, причому складно буває відстежити, на що витрачаються кошти. Як мінімум із тією метою заводиться спеціальний блокнот, у якому фіксуються витрати.

З безготівкою все по-іншому: витрати “знає і пам’ятає” спеціальний додаток, готовий будь-якої миті відобразити статистику.

Перш ніж бігти до банкомату з метою зняття готівки, краще видихнути і подумати про те, чи це того варто.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *