
Цільові картки для банку – це гарний інструмент, щоб виділити категорії своїх клієнтів та запропонувати для них найцікавіші умови обслуговування. Цільові картки для клієнта – це можливість отримати привілеї залежно від свого статусу, заощадити бюджет. Так, вони дозволяють зібрати максимальні знижки, наприклад для подорожей, при розрахунках в Інтернеті і т.д.
Картки для виплат призначені для регулярних надходжень із бюджету або від роботодавця. Вони бувають пенсійними, соціальними, зарплатними та студентськими, і часто є прибутковими банківськими продуктами. Рахунок, який відкривається має спеціальний додатковий параметр. Докладніше про перелічені карткові продукти Приватбанку можна дізнатися на нашому сайті в розділі “Картки Приватбанку“
Чому ПриватБанк?
Содержание
Приватбанк два десятки років обслуговує пенсіонерів та отримувачів соціальної допомоги з бюджету. Щороку він підтверджує державі свої можливості для цього. Процес відбувається успішно. Приватбанк має лише власників пенсійних карт понад 3,5 мільйонів осіб.

На відміну від електронних пенсійних посвідчень, банківські картки не вимагають постійного піврічного та щорічного підтвердження даних. Фізична ідентифікація відбувається один раз при відкритті рахунку. Всі карти оформляються швидко та безкоштовно. Для цього достатньо залишити заявку будь-яким зручним способом. Крім цього, тарифи та умови обслуговування від Приватбанку привабливі та пов’язані зі зручними електронними сервісами, які спрощують управління фінансами.
Карти для виплат мають важливу загальну властивість. Усі гроші, які надходять із державних фондів, зараховуються на рахунок максимально швидко. Це велика відмінність ПриватБанку перед іншими банками-конкурентами. Найбільше у швидкості обслуговування програє Укрпошта. Очікування листоноші чи черги на отримання пенсій та допомоги часто затягується, і ніяк не обчислюється хвилинами і навіть годинами.
Карткові рахунки відкриваються у гривнях, у доларах, євро, рублях. У цьому вони мультивалютны, тобто. знімати гроші та розраховуватися можна у будь-якій валюті.
Карта для мам
На картковий рахунок «Для мам» надходять гроші, що виділяються державою при народженні дитини та догляду за нею. Це відбувається приблизно 5-10 числа кожного місяця. Незважаючи на те, що терміни отримання допомоги обмежені, карткою можна користуватися платіжним засобом 5 років, а далі вона замінюється на нову.
«Карта для мам» – це умовна назва соціальної розрахункової картки для виплат. Вона схожа на отримання інших посібників з бюджету, має всі платіжні функції банківських карток. На неї можуть надходити кошти з джерел, але для цільових надходжень банк відкриває окремий рахунок.
Для оформлення картки потрібні паспорт та ідентифікаційний код, а також 15 хвилин вільного часу. Краще оформити до подачі документів виділення допомоги, т.к. соціальний фонд потребує реквізити банківського рахунку для перерахування коштів. Дані рахунки зазначаються у заяві оформлення допомоги. При оформленні рахунку в інших банках, крім Привату, потрібне додаткове документальне підтвердження (довідка з банку). У випадку з Приватбанком довідка не потрібна, оскільки це найбільший банк та його реквізити є в соцзабезі та Казначействі.

Пенсійна картка
Приватбанк полягає у спеціальному переліку банків, які можуть надавати послуги із виплати пенсій. Перелік складається Пенсійним фондом та затверджується Міністерством фінансів України. До нього потрапляють лише ті фінансові установи, які надійні та мають добрі фінансові показники. За умовами Пенсійного фонду відкриття та обслуговування пенсійного рахунку у банку має бути безкоштовним, а сама пенсія має зараховуватись на рахунок пенсіонера протягом одного операційного дня після її перерахування фінустанові. Приватбанк про надходження пенсії інформує СМС.
Відкриття пенсійного рахунку у Приватбанку передбачає випуск до нього безкоштовної пластикової картки. Ця послуга доступна не скрізь.
Пенсійна картка в Приватбанку оформляється:
- пенсіонерам за віком чи за стажем роботи;
- інвалідам, які отримують допомогу через Пенсійний фонд;
- дітям-сиротам, які отримують пенсії чи допомогу через Пенсійний фонд;
- військовим пенсіонерам;
- громадянам, які вийдуть на пенсію у найближчі 3 місяці.
Замовити картку можна через сайт, залишивши заявку. Менеджер з обслуговування клієнтів зателефонує на вказаний номер телефону, поставить уточнюючі питання. Через 10 днів готову картку потрібно забрати у відділенні, пред’явивши документи. Про відкриття рахунку пенсіонер Приватбанку повідомляє Пенсійний фонд.
Особливий банківський продукт дає особливі пільги та привілеї. Перше, – це депозитне властивість, тобто. на решту коштів на рахунку (не менше 100 гривень) нараховуються відсотки (7%). Прибуткова функція підключається окремо. Друге – оплата комунальних послуг у розмірі до 2000 гривень без комісії. Третє – можливість відкриття кредитної лінії.
Тарифи
Безкоштовні послуги з карток для виплат у Приватбанку:
- оформлення, переоформлення стандартних та золотих карток, випуск додаткової картки на довірену особу;
- зняття готівки (крім банкоматів інших банків);
- оплата в магазинах, місцях продажу послуг та Інтернеті;
- SMS-інформування та банкінг;
- виписки по рахунку (крім виписок у відділеннях, але для пенсіонерів усі виписки безкоштовні);
- зарахування коштів із державного бюджету, із депозитних вкладів;
- підключення та списання регулярних платежів у сумі до 10000 гривень;
- підключення регулярних платежів на картку для виплат з іншого карткового рахунку на суму до 5000 гривень;
- перерахування з картки для виплат на інші картки для виплат та «Універсальну». З «Універсальною» зворотна операція оплачується за загальними тарифами;
- акційні пропозиції.
За безготівкові сплати на рахунки Приватбанку та безготівкове поповнення свого рахунку знімається комісія 0,5% незалежно від каналу обслуговування. Банківська комісія за переказ грошей у касі та по телефону на рахунки або картки фізичних та юридичних осіб, відкритих в інших банках, зростає до 1%, а через Приват24 залишається 0,5%. Мінімальний тариф дорівнює 3 гривням. За операції по телефону додатково стягується 5-8 гривень.
Участь у програмі «Бонус плюс» дає клієнтам знижку до 20% за безготівкової оплати у партнерських магазинах та аптеках. Ця знижка нараховується у вигляді бонусів на окремий рахунок та може бути використана згідно з умовами договору.
Якщо операції не проводяться більш як півроку, краще рахунки закрити зовсім. Інакше банк стягуватиме велику комісію за їхній моніторинг.
Таким чином, оформляючи соціальні та пенсійні картки можна використати всі можливості для отримання додаткових вигод. З них можна особливо виділити безкоштовну оплату комунальних послуг, нарахування відсотків на решту коштів, cash-back, отримання допомоги та пенсій у швидкий та зручний спосіб.