Фото чека из Терминала Приватбанка

 

Зелені платіжні термінали Приватбанку зустрічаються практично у кожному магазині, супермаркеті та просто у місцях високої концентрації людей. Велика кількість пристроїв та розташування їх у безпосередній близькості до місць проживання суттєво спрощують процес поповнення платіжної картки або оплати певних послуг. Як лідер за кількістю випущених пластикових карток Приватбанку подбав про наявність достатньої кількості пристроїв для їх обслуговування. Люди часто користуються терміналами самообслуговування, наприклад, щоб поповнити свою чи чужу пластикову картку, заплатити комунальні, а також інші оплати. Нерідко трапляється, що пристрої Приватбанку з різних причин не друкують квитанції про оплату. Що ж робити платнику у таких випадках?

Оплата у терміналах Приватбанку

Содержание

Термінали самообслуговування Приватбанку використовуються як клієнтами банку, там та іншими фізичними особами.

  • поповнювати пластикові картки Приватбанку
  • поповнювати карти інших банків;
  • оплачувати комунальні послуги;
  • поповнювати мобільний телефон;
  • купувати квитки на потяги, літаки та автобуси;
  • сплачувати страховку;
  • купувати віртуальну валюту для онлайн-ігор;
  • сплачувати штрафи, судові збори, послуги нотаріусів;
  • купувати косметику;

і т.д.

Платіж, зроблений через термінал Приватбанку, підтверджується квитанцією. У ній зазначається сума переказу, найменування одержувача, його банківські реквізити, час та призначення платежу.

Диалоговое окно терминала ПриватБанка с предложением распечатать чек

Якщо термінал не видав чек

Усі хто хоч раз робив оплату через термінал Приватбанку знають, що після здійснення платежу на екрані пристрою постає питання «роздрукувати квитанцію». Якщо клієнту вона потрібна, тоді слід натиснути на «Так». Після цього паперова квитанція роздрукується, і платник зможе її забрати. Але нерідко через технічні збої або просто закінчився папір, клієнту не вдається забрати чек про оплату. Також можливий варіант, що на етапі платежу громадянину квитанція не потрібна, а потім із різних причин без неї вже не обійтися.

У таких випадках не потрібно панікувати. Абсолютно всі квитанції про свої платежі можна роздрукувати пізніше, навіть не будучи клієнтом Приватбанку.

Квитанція про оплату Приватбанку

Квитанція про оплату є підтвердженням платежу. Наприклад, вона обов’язкова під час укладання договорів страхування. Часто при настанні страхового випадку страховики її вимагають як доказ платежу і якщо квитанції немає, можуть відмовити у виплаті компенсації. Також без неї не обійтися при купівлі товарів (наприклад, косметики), поповненні картки організатора спільних покупок (нерідко використовується для ідентифікації платника на роздачі замовлень), для підтвердження платежу за кредитом тощо.

Як отримати дублікат чека

Отримати дублікат квитанції можна різними шляхами. Причому таких варіантів у клієнтів ПриватБанку більше, ніж у решти фізичних осіб.

Давайте розглянемо варіанти, коли квитанція потрібна людині, яка не обслуговується у банку. Він може отримати необхідний документ в такий спосіб:

  • звернувшись до відділення Приватбанку. Там йому доведеться вказати розташування терміналу, суму та дату платежу;
  • зателефонувавши на телефон гарячої лінії 3700. Під час розмови співробітник кол-центру розповість про всі доступні варіанти отримання квитанції.;
  • через два дні відвідавши будь-який термінал за допомогою розділу «Архів платежів».

Клієнти Приватбанку крім вищезгаданих варіантів можуть отримати квитанцію через банкінг Приват24. Її можна надрукувати через розділ «Послуги» у полі «Квитанції». Потрібно просто:

  1. Вибрати період, під час якого було зроблено платіж.
  2. Знайти той платіж, який потрібний.
  3. Натиснути кнопку «Показати».
  4. Після чого надіслати собі квитанцію на електронну пошту та вже звідти роздрукувати.

Також роздрукувати квитанцію можна через розділ “Мої рахунки”. Але цей варіант підходить за умови, що платіж було зроблено із пластикової картки Приватбанку. Порядок дій у цьому випадку аналогічний, як і в попередньому – у виписці необхідно знайти потрібний платіж, далі натиснути кнопку «Квитанції». Після чого на екрані з’явиться її дублікат, який необхідно зберегти на комп’ютері і потім роздрукувати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *